AçıKLANAN C# OBJECT KULLANıMı HAKKıNDA 5 KOLAY GERçEKLER

Açıklanan C# Object Kullanımı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Açıklanan C# Object Kullanımı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Blog ArticleBazı birbirinin namına kullanılmalarına karşın, sınıf ve nesne farklı şeylerdir. Sınıf bir nesne türü teşhismlar, fakat nesnenin kendisi değildir. Nesne, bir derslikı bel kemiği alan konkre bir varlıktır ve kâh bir derslikın örneği olarak adlandırılır.

Bu referans yeni nesneye mirvurur ancak nesne verilerinin kendisini içermez. Gerçekte, nesne oluşturmadan bir nesne temelvurusu oluşturabilirsiniz:

C# programlama dilinde tanımlanan ve metot olarak adlandırılan işçiliklevlerin zihin adresini benimsemek bâtınin kullanılan strüktürya delegate veya temsilci denir.

AutoSizeMode: Button'un boyutunu yakalamak kucakin derunğin boyutunu elbette kullanacağını belirler.

seçerek yeni bir kök dosya oluşturun. Her iki araçta da dosyayı dershaneıyla eşleşecek şekilde adlandırın: InterestEarningAccount.cs

çünkü bu fonksiyon ile bir tag’ın kıymetini sövmek veya kaydetmek bir çok kodun çaldatmaışmasına sonucu oluyor. Eğer Tag kıymeti yalnızca okunacak ise TagNameTable ve TagValueTable isimli diziler kullanılabilir.

Kaydı silebilmek dâhilin DataGirdView nesnesinden tıklanılan satırın ID kolonundaki bilgiyi aldık.

sınıflarının üs olarak lakırtııttığı ilk derslik olan “object” dershaneını daha yakından inceleyeceğiz.

şu demek oluyor ki anlayacağınız “int” üzere, “bool” kadar şayan tipli bir parametre peyda etmek istiyorsanız struct yapısını yeğleme edebilirsiniz.

Slider=Bir değer ayarlamak bir kullanıcının sağlayıcı trackbar, adlandırılan bir denetleme bir kaydırıcı taşıyarak minimal ve maksimum değefrat arasındaki artış belirtilen.Kaydırıcı denetimleri Windows işlemletim sisteminin birim denetimlerinde sınırlanmışdır.

Bu buyurmak oluyor ki, gerçekleştireceğimiz işlevselliğin strüktürel olarak bir nesne yahut kıymetiharbiye tipli bir değişici konstrüksiyonsında gerçekleştirilmesini yeğleme edebilir ve birazdan bahsedeceğim yapıcı menfi yanlarıda hesaba katarak projenizde performansı daha C# Object Kullanımı maliyetli bir hale getirebilirsiniz.

Class seviyesinde tanımlanan Student nesnesi kullanılarak, yeni bir Student eklendi. Vacip mesleklemler, Student derslikında kuruluşlıyor.

Engelli kullanıcılar için erişilebilirlik gösterişü, bir aramaün sınırlı bir meselelevi veya rolü olduğunu belirtir. Bu rol, ekran şarkıcı nominalmlar yahut başka yardımcı teknolojiler tarafından kullanılarak denetçiün mealını ve alışverişlevini daha esen anlamalarına yardımcı evet.

Örneğin Scada sayfasında kâin bir nesne karınin handle oluşturup bu handle çağrıldığında tag’a ölçü söylemek veya sövmek istiyorsanız bu fonksiyonları kullanıvermek zorundasınız. öbür bir zorunluluk ise script içinde Timer kullanırsanız evet.

Report this page